Communicating and Countering on Social Media (Komunikowanie się i przeciwdziałanie w mediach społecznościowych)
About Lesson

O tym module

 

Media społecznościowe są niezbędnym narzędziem komunikacji i interakcji w dzisiejszej erze cyfrowej. Umożliwia jednostkom łączenie się i udostępnianie informacji w czasie rzeczywistym, ponad różnymi granicami i strefami czasowymi. Media społecznościowe stały się również platformą dla firm i organizacji do nawiązywania kontaktów z klientami, promowania swoich produktów i zwiększania świadomości marki.

Jednak media społecznościowe mogą być również źródłem dezinformacji, dezinformacji i propagandy, ułatwiając osobom o złych zamiarach rozpowszechnianie kłamstw i fałszywych wiadomości. Dlatego tak ważne jest, aby umieć rozpoznawać i przeciwdziałać fałszywym informacjom.

W tym module dowiesz się więcej o tym, jak działają media społecznościowe, o formach przemocy w sieci, jak je rozpoznawać i zwalczać, jak komunikować drażliwe kwestie oraz jak przeciwdziałać obraźliwym komentarzom i/lub wypowiedziom. Świadomość tego, że media społecznościowe są potężnym narzędziem komunikacji, które może przynieść korzyści osobom fizycznym i firmom, ale stwarzają również wyzwania w zakresie dezinformacji i fałszywych wiadomości.

O tym module
Join the conversation
Scroll to top